Keyfi Müzik – Müzisyen Forumları

Kategori: (Site Tanıtımları) Yazan: admin, 12-10-2011

Müziğin evrensel olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Ama ne yazık ki ülkemizde için de müzisyen ruhu bulunan insanlara genellikle çok şans verilmez. Bu insanların büyük bir çoğunluğu sokaklarında verilen kurslara katılmanın da ötesinde bir kursa katılamazlar.

Ama artık günümüzde internetin gelişmesiyle beraber hemen her konuda yardım almak mümkün olmaktadır. Müzik konusunda da notalar konusunda da rahatlıkla internet sitelerinden yardım alabilirsiniz.  Pek çok ekipmanda olduğu gibi korg ile ilgili ayrıntılı bilgiye de web sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sizlerin hizmetinize açtığımız web sitemiz forum özelliği taşıdığından dolayı bu konuda bilgiye sahip olan müzisyenlerden de kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Yardım aldığınız konular hakkında daha detaylı bilgiler elde etmek istiyorsanız. Araştırma yapabileceğiniz bir bölümümüz de bulunmaktadır.

Karaoke yada md altyapı ile sahne almayı seviyorsanız yada bir karaoke partisi düzenliyorsanız, işte sizin için bulunmaz arşiv. Md altyapı bölümüzü mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.


Elinizdeki kullanmadığınız yada satıp model yükseltmek istediğiniz enstrüman ve ekipmanlar için müzisyen ilanları bölümünü kullanabilir, kitlesel bir ilanla satışınızı en hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Özel günlerinizde veya mekanlarınız için aradığınız müzisyenleri kolaylıkla yine bu kategoride bulabilirsiniz. Eğer sizlerde birer müzisyenseniz bu başlıklarda kendinize iş aramanız mümkün olacaktır.

Amatör veya profesyonel müzisyenlerin sıklıkla başvurduğu programlar ve araçlar hakkında detaylı bilgileri de web sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu programlardan biri olan ve müzisyenlerin yaptıkları müzikleri belirli ekipmanlar dahilinde kaydetmesini sağlayan fl studio isimli programla ilgili de oldukça detaylı bilgiyi kolaylıkla bulmanız mümkün olacaktır.  Pek çok kullanımı zor olan programın nasıl kullanılacağına dair ayrıntılı bilgiler de web sitemizde yer almaktadır. Bu araçlardan bir tanesi olan cubase ile ilgili de oldukça detaylı bilgiyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Şarkıların sözsüz kısımlarının yapılmasını sağlayan cubase programını da forumumuzdan kolaylıkla bulmanız mümkün olacaktır. Bu ve daha pek çok konu hakkında oldukça detaylı bilgiye web sitemizden ulaşmanız mümkün olmaktadır. http://www.keyfimuzik.net/ adresine sizleri de bekleriz.
Müzik ile ilgili her bilgi web sitemizde bulunmaktadır.

Yorum Yazın

11 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)